Galeria na dfv – czyli pięć lat wstecz.

W zasadzie fotografuję od dziecka. Zabawa zaczęła się od telefonów wszelkiego typu, następnie trwała przez pięć lat udokumentowanych wyłącznie paragonem, świadczącym o zakupie lustrzanki Sony Alfa 230, po dzień dzisiejszy z dwumiesięczną Alfą 58K pod pachą. Mam nadzieję, że trwać będzie jeszcze długo. Cóż ma paragon do rzeczy? W rzeczywistości moja przygoda trwa znacznie krócej, ponieważ fotografuję cyklicznie z naciskiem na wakacje.

W linku podanym poniżej, masz okazję zobaczyć hierarchię  robionych przeze mnie amatorskich zdjęć, począwszy od roku 2010 na stronie pierwszej, do bardziej zbliżonych w czasie chwili obecnej.

Niestety miejsca na owej galerii jest niewiele, dlatego też, wielu zdjęć już tam nie ma, wszystkie starsze, które pozostały, trwają wyłącznie z sentymentu. Każda fotografia to osobna historia. W tym miejscu jawi się również istota tej strony, ma ona na celu WYŁĄCZNIE zbieranie zdjęć w większej ilości z danej sesji, niż tylko jedno, subiektywnie „najlepsze”. Miło jest sobie wracać, jednym kliknięciem do tych wszystkich małych katastrof, osób, emocji i nieprzewidzianych sytuacji, podczas zdjęć.

Galeria na DFV.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s